Prace twórcze

Prace twórcze

Od obrazów olejnych po malunki ścienne!

 

Skontaktuj się ze mną!

Prace twórcze

Oleje, akwarele, akryle

Obrazy autorskie bądź kopie obrazów znanych artystów. Wykonuję także obrazy w różnych technikach na podstawie zdjęć lub innych materiałów z internetu (np. okładki płyt, sceny z filmów).

Rysunki

Prace wykonane ołówkiem, węglem, kredkami bądź kombinacją technik. Wykonuję zarówno portrety, karykatury jak i rysunki architektury, zwierząt itp.

Techniki niestandardowe

Obraz wykonany kawą? A może akwarela z odrobiną piwa? Jeśli tylko technika jest wykonalna, postaram się spełnić każde niestandardowe wymagania wobec tworzonego rękodzieła.

Murale i malunki ścienne

Oferuję wykonanie wszelkiego rodzaju murali malowanych farbami akrylowymi. Zdobienia i malunki mogą być także wykonane na meblach, okiennicach itp.

Decoupage

Technikę decoupage mogę zastosować na przedmiotach dostarczonych przez klienta. Oferuję także krótkie kursy decoupage, tak by klient sam mógł stosować tę technikę do ozdabiania przedmiotów codziennego użytku.

Materiały najwyższej jakości

Do tworzenia malunków używam wyłącznie farb i materiałów renomowanych firm. Ścisła współpraca z lokalnym dostawcą pozwala mi jednak na zachowanie konkurencyjnych cen.

Scrapbooking

Wykonuję kartki okolicznościowe oraz bogato zdobione technikami scrapbookingowymi albumy zdjęć. Albumy mogą być niewypełnione i neutralne, bądź też każda strona może nawiązywać do osadzonych na niej zdjęć (jeśli klient takowe dostarczy w formie wydrukowanej bądź elektronicznej).

Malunki na szybach

Wykonuję malunki na szybach przy użyciu specjalnych farb dających wrażenie, że mamy do czynienia z witrażem.

Ramy i oprawa

Do wykonanego obrazu, rysunku i rękodzieła mogę dobrać odpowiednią ramę o charakterystyce według życzenia klienta. Wstępna wizualizacja jaką mogę sporządzić, może pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Klient może odebrać pracę już oprawioną.

Przykładowe realizacje

Moi klienci o mnie

 

 • Pani Anna Kosmowska zrealizowała projekt ścienny (mural) w pomieszczeniu biurowym firmy Selleo, obejmujący szkic wraz z rozplanowaniem na ścianie oraz finalne wykonanie grafiki bohaterów w stylizacji z klocków Lego. Całość prac zawierał również dobór i zakup materiałów malarskich najwyższej jakości.
  Zaangażowanie Pani Anny w projekt oraz sposób realizacji zasługuje na ogromne wyrazy uznania.
  Jesteśmy pod wrażeniem Jej talentu oraz w pełni usatysfakcjonowani tą współpracą. W przyszłości będziemy korzystać z usług Pani Anny, która dała się poznać jako solidny i rzetelny partner do współpracy, a projekt zrealizowała z wielką kreatywnością i profesjonalizmem.
  Agnieszka PawlickaAgnieszka PawlickaScrum Master w firmie Selleo
 • Niczym nieograniczony talent i inwencja twórcza to słowa które idealnie opisują Anię, jest to osoba niesłychanie rzetelna solidna, uczciwa i zachwycająco zdolna na wielu płaszczyznach. Współpraca z nią to ogromna przyjemność. Chyba nie ma rzeczy która wydałaby się dla Ani niemożliwa do wykonania 🙂 dla naszej firmy wykonała wspaniałe wizytówki oraz logotyp. Jesteśmy też fanami Ani malarstwa, w naszym domu wisi kilka jej prac od których nikt nie może oderwać wzroku. Bardzo gorąco polecamy współpracę z Anią 🙂 Basia i Michał Kurowscy
  Barbara i Michał KurowscyBarbara i Michał KurowscyWłaściciel firmy FHU Michał Kurowski
 • Ania ma niezwykły dar kreatywnego przekuwania często niezbyt obszernej specyfikacji w prawdziwe perełki. Zamówiłem u niej już kilkanaście etykiet i każda okazywała się strzałem w dziesiątkę.
  Radosław JędryszczakRadosław JędryszczakDomowy Piwowar

Skontaktuj się ze mną

 

Adres

AnnaMaluje
ul. Partyzantów 44
43-308 Bielsko-Biała

Kontakt

Email: studio@annamaluje.pl
Phone: +48 513 530 144

Media społecznościowe